لیست نهایی تیم ملی سوئد برای جام جهانی ۲۰۱۸؛ بدون زلاتان، بدون حتی یک بازیکن از لیگ داخلی!
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | کد خبر: ۱۸۵۴۵۱۲۲
تیم ملی سوئد هم لیست نهایی خود را برای جام جهانی ۲۰۱۸ منتشر کرد.
طرفداری- سوئدی ها از آن دسته کشورهایی هستند که لیست نهایی خود را برای جام جهانی ۲۰۱۸ منتشر کردند تا اردوی خود را تنها با ۲۳ بازیکن نهایی آغاز کنند. یانه اندرسون که زردپوشان شمال اروپا را به جام جهانی رساند و حالا باید با آلمان، مکزیک و کره جنوبی رقابت کند، مطابق انتظار توجهی به زلاتان ابراهیموویچ نکرده و او را دعوت نکرده است.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
سوئد در حالی به روسیه می رود که حتی یک بازیکن از لیگ داخلی و باشگاه های مشهوری مثل مالمو، در لیست خود ندارد. بدین ترتیب به جز زلاتان، بازیکنانی مثل نیکولاس هالت(آ ا ک)، اردال راکیپ(کریستال پالاس)، یاکوب یوهانسون(آ ا ک)، سام لارسون(فاینورد) و کریستوفر نیمان(برانشوایگ)، به جام جهانی نمی روند.
لیست نهایی تیم ملی سوئد برای جام جهانی ۲۰۱۸:
دروازه بان:
۱- رابین اولسن(کپنهاگن، دانمارک)
۲- کارل یوهان یوهانسون(گنگام، فرانسه)
۳- کریستوفر نوردفلت(سوانزی، انگلیس)
مدافعان:
۴- ویکتور لیندلوف(منچستریونایتد، انگلیس)
۵- لودویگ آگوستینسون(وردربرمن، آلمان)
۶- میکاییل لوستیگ(سلتیک، اسکاتلند)
۷- امیل کرافت(بولونیا، ایتالیا)
۸- فیلیپ هلاندر(بولونیا، ایتالیا)
۹- مارتین اولسون(سوانزی، انگلیس)
۱۰- آندریاس گرانکویست(کراسنودار، روسیه)
۱۱- پونتوس یانسون(لیدزیونایتد، انگلیس)
هافبک ها:
۱۲- امیل فورسبرگ(لایپزیش، آلمان)
۱۳- اسکار هیلیمارک(جنوا، ایتالیا)
۱۴- مارکوس رودن(کروتونه، ایتالیا)
۱۵- سباستین لارسون(هال سیتی، انگلیس)
۱۶- ویکتور کلائسون(کراسنودار، روسیه)
۱۷- آلبین اکدال(هامبورگ، آلمان)
۱۸- جیمی دورماز(تولوز، فرانسه)
۱۹- گوستاو اسونسون(سیتل ساوندرز، آمریکا)
مهاجمان:
۲۰- جان گوییدتی(آلاوز، اسپانیا)
۲۱- مارکوس برگ(العین، امارات)
۲۲- اولا تویوونن(تولوز، فرانسه)
۲۳- ایساک کیسه(واسلند، بلژیک)
منبع: طرفداری
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tarafdari.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «طرفداری» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۸۵۴۵۱۲۲ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
لیست نهایی جامعه اسلامی مهندسین برای انتخابات مشخص شد+ اسامی
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جامعه اسلامی مهندسین روز شنبه پس از بررسی نفرات راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، و به دنبال مباحث عمیق در شورای مرکزی و هیات اجرایی این تشکل، و ضمن احترام به همه کاندیداهای منتخب برای دور دوم، فهرست زیر را با سرلیستی احمد نادری به مردم حوزه انتخابیه تهران معرفی کرد.
به گزارش ایرنا، اسامی به ترتیب بالاترین آراء ماخوذه در دور اول عبارتند از:
سرلیست: احمد نادری
سمیه رفیعی،
حسین نجابت،
عبدالحسین روح الامینی،
ابوالقاسم جراره،
زهره سادات لاجوردی،
علیرضا سلیمی،
صالح اسکندری،
محمدحسین حسین زاده بحرینی،
سمیه گلپور چمرکوهی،
علی اصغر پورمحمدی،
علی طهرانی مقدم،
سیدنظام الدین موسوی،
مجتبی رحماندوست،
مهدی شریفیان،
غلامحسین رضوانی.
27211
برای دسترسی سریع به تازهترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1902807